Özbeyen Kuruyemiş mağazasına hoşgeldiniz.

Özbeyen Kuruyemiş
0
Anasayfa Favoriler0 Giriş Yap & Kayıt Ol

Kurumsal


Doğal taşlı takılar konusunda uzman olan markamız 2014 yılından itibaren Denizli’de faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin her bölgesine daha hızlı ve kolay ulaşımı sağlamak amacıyla Color of Stones online mağazasını hayata geçirdik. 

Kişiye Özel olarak hazırlamış olduğumuz takılarımızı büyük bir tutku ve özenle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Doğal taşların yapısındaki birçok farklı element farklı konularda insanlara yarar sağlamaktadır. Burçlara, karaktere ya da şifalı özelliklere göre değişim gösteren bu takıların kullanım alanları oldukça geniştir. Taşların özelliklerine önem verilerek tercihlerin yapılması durumunda ise gözle görülür fayda sağladığı bilinmektedir. Color of stones ailesi olarak belirlediğimiz amacımız ise ürün çeşitliliğimizi arttırarak ülkemizde doğal taş kullanımını arttırmak ve doğal taşlarla ilgili insanlarımızın bilgilenmesini sağlamaktadır.

Markamızın müşteri odaklı çalışma anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve müşteri istek, ihtiyaç ve taleplerine en hızlı cevabı verebilmek için sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Gündemin trend çizgilerini takip ederek tasarımlarımıza yön verdiğimiz bu yolda siz değerli müşterilerimizle günden güne büyüyerek ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

 

Teslimat

Türkiye'nin her yerine teslim ediyoruz.

Anında İade Politikası

İade politikamız sayesinde iadeler çok kolay!

Hızlı Destek 7/24

Sizinle ilgilenmek için sabırsızlanıyoruz. Bizimle iletişime geçin.

Güvenli Ödeme Yolu

Güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirerek gönül rahatlıyla alışverişinizi yapın.

Lütfen Bekleyin..